Киев, 24 ноября 2012

IT Weekend S.M.I.L.E. у Дніпропетровську

3 листопада у Дніпропетровську пройшла чергова конференція IT Weekend S.M.I.L.E. присвячена менеджменту проектів та методологіям розробки програмного забезпечення. Дніпропетровський IT Weekend було вирішено провести прямо в залі картинної галереї! У перервах між презентаціями, учасники конференції могли ознайомитися з творчістю відомого львівського художника Андрія Сагайдаковського.

Незважаючи на погану погоду, вже на першій презентації в залі ніде було яблуку впасти. Відкривши конференцію доповіддю на тему "Use hammer for knocking in nails? - Use right methodology for SDLC! ", Вадим Радченко зумів розбудити зал в суботній ранок, запропонувавши декільком учасникам виміряти довжину залу лінійкою і на цьому прикладі, підкресливши різницю підходів при використанні одного і того ж інструмента, почав свою презентацію ☺

Андрій Ющенко в секції WebUI поділився своєю доповіддю на тему "Lean UX", розповівши, як зберегти якість, зменшивши видатки та що потрібно зробити, щоб твій проект потрапив в рай :)

Не відходячи далеко від теми неба, Дмитро Овчаренко у своїй доповіді "Meteor: Real Time Applications" розповів, яке місце в сонячній системі займають мови програмування і як так сталося, що Плутон перестав бути її частиною.

Секція Java почалася з доповіді "Smarter Testing with Spock" Дмитра Волошко. Дмитро поділився своїм досвідом роботи з фреймворком Spock і дав багато практичних рекомендацій щодо його застосування.

Максим Титов завершив практичну частину доповіддю «Spring Security 3», в якій він зробив огляд SS3 і розповів про його основні можливості.

У перервах між презентаціями всі бажаючі могли підтвердити свій технічний рівень, поспілкувавшись з технічними експертами в обраних областях, та отримати консультації з ведення своїх проектів. У кінці три людини, які успішно пройшли всі етапи тестування, отримали квиток на IT Weekend Ukraine та подарунки від компанії SoftServe.

IT Weekend S.M.I.L.E. закінчився справжньою Glüwein Party! Учасники конференції ще довго не розходилися, обговорюючи презентації за святковим фуршетом і стаканчиком гарячого вина на балконі галереї ☺

Дякуємо всім за участь і чекаємо Вас на наступних IT Weekend!